هدر

028-33454696

اسلاید شو
  • <p>عنوان 2</p>
  • <p>عنوان 1</p>

درباره ما

مجتمع تولیدی گازهای طبی و صنعتی طوس با 35 سال تجربه و سابقه ی فعالیت مشتمل بر واحدهای تولیدی و توزیعی ، در زمینه تولید و عرضه انواع گازهای طبی ، صنعتی ، خوراکی و آزمایشگاهی به شرح زیر مشغول به فعالیت می باشد :

  • شعبه اول ، سال 1354 ، استان خراسان رضوی ، مشهد :

تولیدی گازهای طبی و صنعتی طوس مشهد ( تولید اکسیژن ، نیتروژن بصورت گاز و مایع و فرآوری گاز آرگون و تولید انواع ترکیبات آن )

  • شعبه دوم ، سال 1380 ، استان خراسان رضوی ، مشهد :

تولیدی گاز کربنیک طوس مشهد ( روزانه بیش از 45 تن گاز کربنیک ) با منابع ذخیره بیش از 300 تن

  • شعبه سوم ، سال 1387، استان قزوین ، قزوین :

واحد تولید گازهای طبی و صنعتی طوس قزوین ( فرآوری گاز آرگون و تولید انواع ترکیبات آن ، تولید گاز بیهوشی ، تولید گاز کربنیک )

شرکت تولیدی گازهای طبی وصنعتی طوس قزوین درراستای توسعه این مجموعه هم اکنون تولید گاز دی اکسیدکربن رانیز در استان قزوین آغاز نموده وبا کمال افتخار اعلام می دارد در بدو کارخود در زمینه تولید گاز کربنیک از تجربه وتخصص و همکاری بیش از ربع قرن آقای مهندس سودهیر کمار بهره می برد.لذا این امر راسبب مباهات شرکت وجلب اعتماد ورضایت هرچه بیشتر مشتریان محترم این مجموعه می داند.

در ارتباط با تولید گاز کربنیک به اطلاع می رساند این شرکت در سال 1395 اقدام به نصب و راه اندازی واحد تولید CO2  به ظرفیت 20 تن مایع دی اکسید کربن در سال 2017که تا انتهای سال 1396 به 40 تن در روز خواهد رسید و از نظر فنی هر دو واحد مذکور تحت لیسانس شرکت BOSE  آلمان و توانمند به تولید گاز دی اکسید کربن با خلوص %99/995می باشد . این شرکت اولین و تنها دارنده گواهینامه تولید گازکربنیک خوراکی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می باشد.

شرکت گازهای طبی و صنعتی طوس با بکار گیری پیشرفته ترین و مدرنترین تجهیزات تولیدی و آزمایشگاهی در زمینه تولید گاز  N2O با تولید روزانه 2 تن در سال 1396 راه اندازی شد . این شرکت از بدو تولید با بهره گیری از استانداردها و متدهای جدید، تولید گاز بیهوشی با خلوص بالا را آغاز نموده است . امید داریم با توجه به تخصصی شدن کلیه کارها در کشور ، ما نیز بتوانیم از توانمندیهای خود در راستای ارتقای سطح کیفی محصولات در کشور گامی برداریم .